1 / 11
Se izdava stan najstrog centar
30 €
31.03.2023 17:06

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Dimitar Vlahov 20

Stanot e klimatiziran se izdava samo turisticki kapacitetot e 2+2
cenata zavisi od periodot na iznajmuvanje.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
078252707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам