ПАЛЕТИ ( PALETI ) - МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО И ОБРАБОТКА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.12.2019 09:39

Пехчево / Берово

Prodavam masini za proizvodstvo na drveni paleti
- Banzik BU-801, 4 broja
- Kratilica -2 broja
- Cirkular - 1 broj
- Diht masina - 1 broj

Продавам машини за производство и обработка на дрвени палети
- Банзик BU-801, 4 броја
- Кратилица -2 броја
- Циркулар - 1 број
- Дихт машина - 1 број

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

simo
Потврден огласувач
071206946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам