Се продава плац во Сопиште со површина од 345 м2
По Договор
27.12.2019 13:03

Карпош / Скопје

Квадратура:

345 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Сопиште со површина од 345 м2 во близина на општината.
Плацот е заведен во имотен лист бр. 12381 за КО Сопиште вонградежен КП бр. 1333.
Цената за квадрат е по договор....
Контакт телефон
075 228 851
078 224 385

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ula
Потврден огласувач
071284515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам