1 / 3
Deloven prostor vednas do Royal Medica
11.111.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2020 14:11

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

80 m²

Se izdava deloven prostor 80m kvadratni, pogoden za sekakva namena na ulica Marshal Tito, vednas do Royal Medica.
Vo objektot ima toalet i moze da se napravat izmeni vo zavisnost od vasite potrebi.

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Robert
Потврден огласувач
070564463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам