1 / 2
Се продава парцела од 9000 м2 во Долно Седларце
45 €
27.12.2019 15:24

Тетово / Тетово

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава парцела од 9000 м2 во Долно Седларце.

Цена 45 евра м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам