1 / 3
Panasonic sekretarka
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2020 22:44

Куманово / Куманово

Se prodava nov nekoristen neotpakuvan Panasonic sekretarka snumanje na razgovor na kaseta

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

Luka
Потврден огласувач
076739829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам