1 / 3
Opel Meriva
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2021 21:24

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Опел Мерива, произведена 2005 година, фул опрема, со јачина на мотор 1.7CDTI, во одлична состојба, гаражирана, со извршени редовни сервиси.
Може и замена за пикап

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078213917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам