1 / 4
Biljard,biliard,pikado,fusbalche,ps4 pro
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2020 13:00

Струга / Струга

Biljard 9ka pro, fudbalche fabi, pikado, ps4 pro so 2 kontroleri. Cena po dogovor

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
075769832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам