1 / 2
Ortopedski martinki DSM
1.500 МКД
27.12.2019 19:54

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Кафена

Prodavam detski martinki na Dsm ortopedika.Kozni se, so ortopedska vloska,broj 29,novi ne se noseni niednas. Kupeni se 1900den. od Pams.Gi prodavam 1500


Dzvonete na ovoj broj 075 331 861

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Симона
Потврден огласувач
078 279 106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам