1 / 5
Се продава парцела од 1600 м2
По Договор
28.12.2019 11:14

Тетово / Тетово

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела од 1600 м2 во близина на џамијата на ул. Цетинска.

На самата парцела има 3 маркице за куќи п+3+поткровје.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам