1 / 1
Kavadarci (Glisic)
25.000 €
24.03.2023 10:13

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

479 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava 479m2 gradezno zemjiste vo Kavadarci (Glisic).Zemjisteto se naogja zad staroto uciliste vo Glisic.Cena 25000 evra.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072932485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам