Logo

Opel Calibra

Број на оглас: 3471000 | Објавен на: 17.01.2020, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Calibra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BARAJTE NA OVOJ BROJ 072.253.262. Prodavam Calibra 2.0 8v reg cela godina.
Mozna e zamena za mal avtomobil benz-plin.
Dizeli ne nudete.BARAJTE NA OVOJ BROJ 072.253.262.

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач