Logo

Ford Focus 1.6 TDCI 2006 Germanska - servisirana

Број на оглас: 3471337 | Објавен на: 07.07.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.799 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


66 kw, mnogu ekonomicns
Klima - raboti
Originslno radio
Blotooth za telefon
Dva kluca
Servisirana,
smenet rebrasti na 150 000 km
4 zimski gumi
Platena carina, samo treba da se registrira

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 corsa

Потврден огласувач