1 / 2
Детски Алпина кондури за скијање
2.000 МКД
12.02.2022 08:12

Скопје Центар / Скопје

Продавам детски Алпина кондури за скијање бр.36

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
070273794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам