Zashtiten stiker
100 МКД
29.12.2019 10:18

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Elasticen zavoj pri povreda na koleno , gluzd, lakot, posebno za sportisti, kineziologija, artroza.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Игне
Потврден огласувач
075776656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам