1 / 3
BMW e39 drzaci za farovi
200 МКД
13.03.2020 10:21

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Rodavam drzaci za faroviza e39 od 96ta do 2000 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075240693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам