Logo

ПЛИНСКА ГРЕАЛКА - малку користена

Број на оглас: 3471445 | Објавен на: 18.09.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


Поволно се продава малку користена Плинска Греалка.

tel / viber. 072932572

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач