1 / 4
Teksas jakna
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 15:38

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

S

Боја:

Сина

Jakna

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
078317528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам