1 / 1
plac pokraj avtopat Negotino Gevgelija 7000m2
По Договор
04.10.2021 13:06

Неготино / Неготино

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste na avtopat Negotino Gevgelija od 7000m2 so imoten list .Pogodno za benziska ,stovariste, super market i druga namena.

VRTETE NA OVOJ BROJ
078295618 Bozo
078295618 Bozo
078295618 Bozo
078295618 Bozo
078295618 Bozo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

r
centar
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам