1 / 1
Plac vo Negotino nad Pamela oil 4400m2
По Договор
04.10.2021 13:06

Неготино / Неготино

Квадратура:

4400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Negotino nad benziska Pamela od 4400m2 so imoten list. Idealen za sekakva gradba.
BROJ ZA KONTAKT
078295618 Bozo
078295618 Bozo
078295618 Bozo
078295618 Bozo
078295618 Bozo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

r
centar
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам