1 / 1
Изработка на архитектонска документација , 3Д проекти
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 15:42

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Не е важно

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Нудиме изработка на целосна проектна документација по поволна цена.
Внатрешно и надворешно уредување на просторот со 3д приказ.tтел.за контакт 070213528

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070213528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам