Logo

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN/PLIN 2009 NAJFULL KAKO NOVO

Број на оглас: 3472209 | Објавен на: 15.01.2020, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT BRAVO 2009 1.4 BENZIN/PLIN NAJFULL
KOMANDI VOLAN
KLIMA
FULL ELEKTRIKA
TEMPOMAT
I MN DRUGO
EXTRA CENA ZA KESH

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач