1 / 11
Stalaci za Zvucnici i Mikrofoni
1.700 МКД
Цената не е фиксна
29.12.2021 09:40

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

1. Stalak so Makara - 2.800
2. Stalak (Standard) - 2.300
3. Mikrofonski - 1500/1700 (so drzac za mikrofon)
4. Povekenamenska torbica za stalki - 700den

LORD AUDIO PRILEP
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам