Logo

VW CADDY LIFE 1.9 TDI ZAMENA- RSV4 ILI KAWASAKI Z1000 <2014

Број на оглас: 3472845 | Објавен на: 14.01.2020, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA DO APRIL 2020
EKSTRA ZACUVAN ENTERIER,
NADVORESNO KOLATA E 100% PRVA BOJA
IMA SITNI OSTETUVANJA NA BOJATA KOI MOZE LESNO DA SE KOREGIRAAT.
MOZE ZAMENA ZA KAWASAKI Z1000 NAD 2014 ILI APRILIA RSV4 NAD 2010

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач