1 / 10
ford focus c-max 1.6 90 ks dizel 2005 god.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.12.2019 12:43

Берово / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Focus C-Max

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

napraven e komplet servis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077710996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам