1 / 5
Продавам Лада
600 €
Цената е фиксна
01.01.2020 11:46

Демир Хисар

Марка:

Lada

Модел:

112

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Се продава Лада 112 во исправна состојба. Нови гуми. Бензин. Поминати 100000км. 2005 прва регистрација купена од салон.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горјанче Кочовски
Потврден огласувач
072215374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам