1 / 10
Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar
250 €
Цената е фиксна
10.09.2022 12:53

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Drimkol 3a skopje plastiqarska ulica

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon namesten cena 250 eur mesec se plaqa 6 meseci ili godina unapret

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
071346666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам