1 / 12
Opel Insignia Viber 00436601999107
12.500 €
26.12.2020 22:58

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

8 Aluminiumski Bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
00436601999107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам