Logo

HP ZBook 15 G2 Workstation

Број на оглас: 3473519 | Објавен на: 25.02.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 12 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 350 €

25.000 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Ѕвер од машина. Ги вози сите Adobe CC 2020 програми. Го користам за графички дизајн ама добив подарок нов па овој наместо да збира прашина го продавам.

Intel Core i7-4910MQ
со посебна графичка
12GB DDR3L рам меморија
256GB SSD М.2 диск
4К дисплеј
осветлена тастатура, копче за отисок од прст и многу други работи кои ги имаат лаптопите од топ класа. (види слики).

Го добивате со оригинален полнач и безжично глувче. Инаку батерија држи 2-3 часа со интензивна работа со графички програми.
Кој ќе го земе аир ќе види.

За повеќе детали, тестови, рецензии на следниот линк

https://www.notebookcheck.net/HP-ZBook-15-G2-Workstation-Long-Term-Review.138756.0.html


контакт на
070 670 227
може и вибер и whatsup

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 javi se

Потврден огласувач