1 / 12
RCA, 6.35 Mono/Stereo Jack, Speakon, XLR
130 МКД
Цената е фиксна
25.09.2021 18:02

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

RCA (model 1) - 50den
RCA (model 2) - 300den
6.35 (mono) - 150den
6.35 (stereo) - 150den
6.35 (90°) - 150den
Speakon - 150den
XLR (male) - 130den
XLR (female) - 130den

Cenite se fiksni
LORD AUDIO PRILEP
Следете не ⬇️
https://www.instagram.com/lordaudio
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам