Logo

Tajfun na plin 7000 denari

Број на оглас: 3473777 | Објавен на: 06.01.2020, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.900 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


Skoro neupotrebuvan!

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач