1 / 1
Kuceviste
25 €
04.04.2022 14:56

Карпош / Скопје

Квадратура:

3400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemjiste vo KO Kuceviste so povrsina od 3400 m2 na 500 metri od kluckata na obikolnicata. Cena 25eur/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072932485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам