Logo

Seat Ibiza 1.4 tdi -02 reg cela god. full oprema

Број на оглас: 3473862 | Објавен на: 15.01.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICNO SOCUVANA SEAT IBICA 2002 GOD. SO NAJEKONOMICNIOT MOTOR 1.4 TDI 55 KW REG.DO 11-2020 GOD. SO FULL OPREMA
KLIMA
SERVO VOLAN
CENTRALNO
EL. NA STAKLA
AIRBAG
ALUM. BANDASI
I DR.
CENATA E SAMO 1999 EVRA
077/969922

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач