1 / 5
Makara za dzipovi i platformi
1 €
10.08.2021 09:47

Пехчево / Берово

PW 13000 PW 12000 PW 8000. Pw 15000 PW 20000 Novi so 2 godini garancija
Salja 26 metri so dzoestik i dalecinsko na 12v na 24 volti

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
078307527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам