iphone 6s 64 g
1 €
02.01.2020 20:02

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 6s

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

telefonot e 64 giga memorija so rasipano kopce . 072245201

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
076202142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам