1 / 5
AVTOBUSI MAN A13 PO POVOLNI CENI
7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 11:26

Битола / Битола

MAN A 13 - S2000

- 49 + 2 sedista
- 2000 godina
- manuelen menjac
- vo dobra sostojba


Moznost za zamena ili plakanje na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам