1 / 8
AVTOBUSI MAN A03 PO POVOLNI CENI
5.000 €
Цената не е фиксна
6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 11:26

Битола / Битола

Se prodavaat avtobusi MAN A03

BT1442AD - 1998 godina
BT6570AC - 1998 godina

Vozilata se vo odlicna sostojba, redovno servisirani i registrirani.
Sekojdnevno vozat na linija.

Moznost za zamena ili plakanje na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам