1 / 1
SE IZDAVA MAGACINSKI / DELOVEN PROSTOR VO AERODROM / LISICE
1 €
28.09.2022 07:45

Аеродром / Скопје

Квадратура:

300 m²

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO AERODROM / LISICE NA ODLICNA LOKACIJA / GLAVNA ULICA - BULEVAR

OSTANATI SE SLOBODNI USTE SLEDNITE GOLEMINI
60 m2
100 m2
200 m2
300 m2

070 266 652
070 266 652
070 266 652

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

....
Потврден огласувач
070787491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам