Prodavam svinja 120 kg
1 €
03.01.2020 16:14

Илинден / Скопје

Se prodava svinja od 120 kg hraneta isklucivo so domasna hrana. Ekstra kvaliteno meso. Kontakt Bore 075215759

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
078431280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам