1 / 1
Rabota vo srebrara Bellusso
По Договор
04.01.2020 09:58

Охрид / Охрид

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Bellusso
Nasiot tim ima potreba od asistent za prodazba vo Ohrid.
Potrebna ni e
Odgovorna, posvetena,ljubezna, i komunikativna licnost.
Odlicni uslovi za rabota vo prijatna atmosvera.
Za poveke informacii 078 230 509
Ili vo nasata prodavnica nasproti mezzoforte.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Bellusso
Потврден огласувач
078230509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам