1 / 1
PLAC ZA VIKENDICA/KUKA VO S. SLIVNICA - PRESPA
30 €
Цената не е фиксна
04.01.2020 17:01

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Placot e 500m2 i e vo gradezen reon na s. Slivnica.
Izleguva na asfalten pat, i e so pogled na ezero.
Obezbeden so struja i voda od slivnicka plaza (connect) oddalecena na 1500m.
Deliv na dvajca.
Cena: 30 eur m2
Informacii na: 075 616 513

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

PLAC ZA VIKENDICA/KUKA VO S. SLIVNICA - PRESPA

30 €

NUDAM ZAMENA NA VOZILA SO VASA DOPLATA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам