1 / 12
Izdavam stan vo skopje topansko pole Kaj Marketot Princ
По Договор
06.12.2021 11:27

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Lazar Trpkovski

Izdavam Stan Vo Topansko Pole Cair
Ul,Lazar Trpkovski kaj zgradata na marketot princ , Kompletno opremen so nov mebel 62m2 so eden golem Balkon ,
Parking za kola i dr...
Vo blizina ima Pazar, Skolo, Gradinka
Udoben za Zivenje .
Tel: 071-553-111

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Auto plac DONCHE
Потврден огласувач
071553111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам