1 / 5
SUZUKI KING
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2020 16:36

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2011

Модел:

Suzuki

Se prodava suzuki kingquad 750kubuci 4x4 2011god
OSIGURAN CELA GODINA NA MKD DOK
Gumi novi
Greaci na rackite
Dva kufera
Led svetla so dve god garancija
Sajla
Kuka

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам