1 / 8
Djep. Kolepka . Od drvo
1.800 МКД
Цената е фиксна
14.06.2022 16:08

Тетово / Тетово

Moze dase pisuva ime po zelba .
Prakjame so kargo niz cela Makedonija.
Kontakt na proizvoditel :071 701 617
Novi. !!!!
So stalazha 3,000 den.

Категорија: Останато

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам