1 / 3
novii RANCI -VODOOTPOREN ZA MAJKATA -najdobra cena
999 МКД
29.12.2021 09:13

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

ranek sto ke go posaka sekoja MAJKA
multiorganiziran
anatomski
dimenzii 44x33x22cm
odrzuva t (kako za mlekoili hrana )
se prebrisuva samo so vlazna marama
vodootporen vnatresno i nadvoresno


1300den
booja siva
prakame i so kargo

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам