1 / 4
ASUS TABLET 7" SO DVE SIM KARTICI FABRICNA SOSTOJBA!!!!
5.300 МКД
16.09.2020 17:19

Радовиш / Радовиш

Марка:

Asus

Големина на екранот:

7" инчи

tabletot e skoro nov se gleda na slikite so dve sim kartici dekodiran e fabricki raboti na site mrezi kako telefon plus slot za sd kartica☆ info na tel 075 223 450 ili na viber 071 900 157

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од: Претпријатие

VW
Потврден огласувач
071900157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам