Kupuvam stan ili kukja
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2020 19:50

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Kupuvam stan ili kukja vo kicevo ve molam javetese dokolku raspolagate 070572382

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Kupuvam
Потврден огласувач
070572382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам