1 / 6
Се издава апартман во Берово (цена по договор)
1 МКД
06.01.2020 09:24

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Апартманот се наоѓа во мирно и уредено опкружување во Градскиот парк на Берово, на кејот на река Брегалница(веднаш до Детската градинка, на 200 метри од централното градско подрачје)!
Располага со 5 легла (пространа дневна соба, трпезарија, комплетно опремена кујна со инвентар, спална, бања, посебно wc и тераса со поглед на паркот и реката)! Има Интернет(wi-fi), кабелска tv., пегла, фен.., греење со печка на дрва и слободен паркинг!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078360511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам