1 / 5
Kufer za KORG PA2X/PA3X/PA4X - 76k klavijatura
4.500 МКД
Цената не е фиксна
06.01.2020 16:33

Струга / Струга

Se prodava koristen kufer za klavijatura korg pa2x, korg pa3x (dolg), korg pa4x (dolg).
Kuferot e mnogu prakticen so posebni pregradi za transport na kabli itn, na nego ima i trkala sto go olesnuvaat transportot!
Kuferot e marka : STAGG KTC 140

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078416193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам