1 / 7
Barame cimerka
5.000 МКД
07.01.2020 16:28

Карпош / Скопје

Nie sme dve cimerki I itno ni treba ushte edna cimerka, za vo posebna soba. Stanot se naogja vo Karposh 3 (zad leptokarija). Kirijata e 5000 denari plus smetki.
Povekje info na brojot 076/674/541.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Magdalena
Потврден огласувач
076674541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам